Arnavutköy Delonghi Doğalgaz Soba Servisi 0212 653 22 24

Delonghi olarak Arnavutköy bünyesinde 1993 yılından itibaren hizmet ağımızı büyütmeye ve uzun süreli kılmaya devam ediyoruz. Delonghi Doğalgaz Soba Servisi olarak 24 yılı aşkın bir süredir devam eden Servis ağına sahip olmakla beraber bu süreyi uzun tutmaya devam ediyoruz. 24 saat süren bir Servis ağına sahip olmakla beraber bundan mutluluk duyuyoruz.

Arnavutköy içerisinde hizmete sunduğumuz galoş projemiz ile Delonghi markamızı daha ilerilere taşıyor ve müşterilerimizi memnuyet sağlıyoruz. Delonghi Doğalgaz Soba Servisi olarak müşteri memnuyetine önem gösteriyor ve her zaman hizmette sınır tanımıyoruz. Arnavutköy bünyesinde hizmete sunduğumuz Servis ekiplerimiz ile büyümeye devam ediyoruz.

Delonghi olarak değiştirelen Doğalgaz Soba parçanıza 1 yıl ücretsiz garanti kapsamında bulunuyor ve ayrı yeten parçanın tekrar eden arızası durumunda Servis hizmetimiz gereği para iadesinde bulunuyoruz. Delonghi Doğalgaz Soba Servisi olarak Arnavutköy bünyesinde haftanın 6 günü ulaşabileceğiniz Servis bayilerimizi bulunduruyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

bakırköy web tasarım kemer arçelik servisi kemer bosch servisi antalya arçelik servisi antalya bosch servisi antalya vestel servisi